satın almak BYCHPS ile ISC1812ES1R0K
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1812 |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | ISC-1812 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 30 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 1812 (4532 Metric) |
| Diğer isimler: | 541-1649-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Powdered Iron |
| Üretici parti numarası: | ISC1812ES1R0K |
| İndüktans: | 1µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekans - Deney: | 7.96MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 140MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 447mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 1UH 447MA 350 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 350 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 447mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |