satın almak BYCHPS ile ISL24021IRT065Z
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.5 V ~ 19 V, ±2.25 V ~ 9.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 1.4mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN (3x3) |
| Dönüş oranı: | 19 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ISL24021IRT065Z |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-TDFN (3x3) |
| Açıklama: | IC OPAMP VFB 27MHZ RRO 8TDFN |
| Güncel - Tedarik: | 2.2mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 300mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 2nA |
| Amplifikatör Tipi: | Voltage Feedback |
| -3dB Bant Genişliği: | 27MHz |
| Email: | [email protected] |