satın almak BYCHPS ile ISL28118FBZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 3 V ~ 40 V, -1.2 V/+1.8 V ~ ±20 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 25µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dönüş oranı: | 1.2 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL28118FBZ |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8SOIC |
| Güncel - Tedarik: | 850µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 28mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 230nA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |