satın almak BYCHPS ile ISL33002IRTZ-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, Accelerator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-TDFN (3x3) |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | 2-Wire Bus |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL33002IRTZ-T |
| Giriş: | 2-Wire Bus |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Accelerator 2 Channel 8-TDFN (3x3) |
| Açıklama: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN |
| Gecikme süresi: | - |
| Veri Hızı (Maks.): | - |
| Güncel - Tedarik: | 3mA |
| Kapasitans - Giriş: | 10pF |
| Uygulamalar: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |