satın almak BYCHPS ile ISL62882IRTZ-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 5 V ~ 25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-TQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 100°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL62882IRTZ-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 40-TQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC REG PWM 2PHASE BUCK 40TQFN |
| Uygulamalar: | Controller, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |