satın almak BYCHPS ile ISL6416IA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V, 2.8V, 2.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 V ~ 3.6 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-QSOP |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | ISL6416IA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V, 2.8V, 2.8V 330mA, 225mA, 125mA 16-QSOP |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8/2.8/2.8V 16QSOP |
| Akım - Çıkış: | 330mA, 225mA, 125mA |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |