satın almak BYCHPS ile ISL6504ACRZ-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-QFN-EP (6x6) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-VQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | ISL6504ACRZ-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 20-QFN-EP (6x6) |
| Açıklama: | IC PWR SUPPLY CTRLR/MONITR 20QFN |
| Güncel - Tedarik: | 17mA |
| Uygulamalar: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |