satın almak BYCHPS ile ISL6610AIBZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-SOIC |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 8ns, 8ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | ISL6610AIBZ |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | - |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 36V |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 14-SOIC |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC MOSFET DRVR DUAL SYNC 14-SOIC |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | -, 4A |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |