satın almak BYCHPS ile ISL6615ACRZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 6.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-DFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 13ns, 10ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL6615ACRZ |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | - |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 36V |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-DFN (3x3) |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC MOSFET DRVR SYNC HF 6A 10-DFN |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 2.5A, 4A |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |