satın almak BYCHPS ile ISL6730DFUZ-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 15 V ~ 20 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-MSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| kip: | Continuous Conduction (CCM) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL6730DFUZ-T |
| Frekans - Anahtarlama: | 64kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | PFC IC Continuous Conduction (CCM) 64kHz 10-MSOP |
| Açıklama: | IC PFC CTRLR CCM 10MSOP |
| Güncel - Başlangıç: | 106µA |
| Email: | [email protected] |