satın almak BYCHPS ile ISL68134IRAZ-T7A
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Topoloji: | - |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-TQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | AVSBus, PMBus |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | PWM Signal |
| Çıkış Fazları: | 4 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | ISL68134IRAZ-T7ADKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL68134IRAZ-T7A |
| Görev, işlev: | - |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Regulator Positive Output AVSBus, PMBus DC-DC Controller IC 40-TQFN (5x5) |
| Görev Döngüsü (Maks.): | - |
| Açıklama: | IC REG CTRLR PMBUS 40TQFN |
| Kontrol Özellikleri: | Enable, Power Good |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |