satın almak BYCHPS ile ISL95813IRZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.5 V ~ 2.3 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.6 V ~ 25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-QFN (3x4) |
| Dizi: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 100°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL95813IRZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel VR12.6 Voltage Regulator IC 1 Output 20-QFN (3x4) |
| Açıklama: | UC REG 1PHASE CTRLR VR12.6 20QFN |
| Uygulamalar: | Controller, Intel VR12.6 |
| Email: | [email protected] |