satın almak BYCHPS ile ISL95838HRTZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.25 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.75 V ~ 25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 40-TQFN (5x5) |
| Dizi: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 100°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | ISL95838HRTZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 40-TQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC PWM CTLR DUAL 3+2 40-TQFN |
| Uygulamalar: | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Email: | [email protected] |