satın almak BYCHPS ile ISL98607BEIAZ-T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | ±5 V ~ ±5.7 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.8 V ~ 4.4 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-WLCSP (1.82x2.15) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-UFBGA, WLCSP |
| Diğer isimler: | ISL98607BEIAZ-TTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL98607BEIAZ-T |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 2 Output 20-WLCSP (1.82x2.15) |
| Açıklama: | IC POWER SUPPLY TFT LCD |
| Uygulamalar: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |