satın almak BYCHPS ile IXFT7N90Q
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 5V @ 2.5mA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-268 |
| Dizi: | HiPerFET™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 1.5 Ohm @ 500mA, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 180W (Tc) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | IXFT7N90Q |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2200pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 56nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 900V 7A (Tc) 180W (Tc) Surface Mount TO-268 |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 900V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 900V 7A TO-268 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 7A (Tc) |
| Email: | [email protected] |