satın almak BYCHPS ile IXTY08N100P
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 4V @ 50µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-252, (D-Pak) |
| Dizi: | Polar™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 20 Ohm @ 500mA, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 42W (Tc) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | IXTY08N100P |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 240pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 11.3nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 1000V (1kV) 800mA (Tc) 42W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 1000V (1kV) |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 1000V 800MA TO-252 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 800mA (Tc) |