satın almak BYCHPS ile JAN1N4148UB2
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 75V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | UB2 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/116 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 20ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, No Lead |
| Diğer isimler: | 1086-17565 1086-17565-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 200°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN1N4148UB2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 75V 200mA Surface Mount UB2 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 75V 200MA SMD |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 500nA @ 75V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 200mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |