satın almak BYCHPS ile JAN1N4981D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Zener (Nom) (Vz): | 91V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.5V @ 1A |
| Hata payı: | ±1% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E, Axial |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Güç - Max: | 5W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-18683 1086-18683-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN1N4981D |
| Empedans (Max) (Zzt): | 90 Ohm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Zener Diode 5W ±1% Through Hole E, Axial |
| Açıklama: | DIODE ZENER 91V 5W AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 2µA @ 69.2V |
| Email: | [email protected] |