satın almak BYCHPS ile JAN1N4987DUS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Zener (Nom) (Vz): | 160V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.5V @ 1A |
| Hata payı: | ±1% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D-5B |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Güç - Max: | 5W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SQ-MELF, E |
| Diğer isimler: | 1086-18733 1086-18733-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN1N4987DUS |
| Empedans (Max) (Zzt): | 350 Ohm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Zener Diode 5W ±1% Surface Mount D-5B |
| Açıklama: | DIODE ZENER 160V 5W D5B |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 2µA @ 121.6V |
| Email: | [email protected] |