satın almak BYCHPS ile JAN1N5190
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.5V @ 9A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 600V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Axial |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/420 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 400ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | B, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-18769 1086-18769-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JAN1N5190 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 600V 3A Through Hole Axial |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 2µA @ 600V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 3A |