satın almak BYCHPS ile JAN1N6077
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.76V @ 18.8A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 100V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-PAK |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/503 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 30ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-19453 1086-19453-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 155°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN1N6077 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 100V 1.3A Through Hole E-PAK |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 100V 1.3A AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 100V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1.3A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |