satın almak BYCHPS ile JAN1N6641
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.1V @ 300mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 50V |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/609 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 5ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | D, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-20015 1086-20015-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JAN1N6641 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 50V 300mA Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 50V 300MA AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100nA @ 50V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 300mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |