satın almak BYCHPS ile JAN2N3439
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 350V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 500mV @ 4mA, 50mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-39 (TO-205AD) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/368 |
| Güç - Max: | 800mW |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Diğer isimler: | 1086-2343 1086-2343-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JAN2N3439 |
| Frekans - Geçiş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 1A 800mW Through Hole TO-39 (TO-205AD) |
| Açıklama: | TRANS NPN 350V 1A |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 40 @ 20mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 2µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |