satın almak BYCHPS ile JAN2N6764
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 4V @ 250µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/543 |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 65 mOhm @ 38A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 4W (Ta), 150W (Tc) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-204AE |
| Diğer isimler: | JAN2N6764-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JAN2N6764 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 125nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 100V 38A (Tc) 4W (Ta), 150W (Tc) Through Hole |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 100V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH TO-204AE TO-3 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 38A (Tc) |
| Email: | [email protected] |