satın almak BYCHPS ile JANTX1N4483C
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Zener (Nom) (Vz): | 56V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1V @ 200mA |
| Hata payı: | ±2% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-41 |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Güç - Max: | 1.5W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-17966 1086-17966-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTX1N4483C |
| Empedans (Max) (Zzt): | 70 Ohm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-41 |
| Açıklama: | DIODE ZENER 56V 1.5W DO41 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 250nA @ 44.8V |