satın almak BYCHPS ile JANTX1N6629
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.4V @ 1.4A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 880V |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 50ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-2662 1086-2662-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTX1N6629 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 880V 1.4A Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE UFAST REC 880V 1.4A |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 2µA @ 880V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1.4A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 40pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |