satın almak BYCHPS ile JANTX1N6661
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1V @ 400mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 225V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-35 |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/587 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-16018 1086-16018-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTX1N6661 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 225V 500mA Through Hole DO-35 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 225V 500MA DO35 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50nA @ 225V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 500mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |