satın almak BYCHPS ile JANTX2N3029
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 1.5V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 1000V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 800mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-18 |
| Dizi: | Military, MIL-S-19500/419 |
| SCR Tipi: | Sensitive Gate |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-206AA, TO-18-3 Metal Can |
| Diğer isimler: | 1086-16088 1086-16088-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTX2N3029 |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 1000V 250mA Sensitive Gate Through Hole TO-18 |
| Açıklama: | SCR SENS 100V 0.5A TO-18 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 250mA |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 100nA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 5A, 8A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 5mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 200µA |
| Email: | [email protected] |