satın almak BYCHPS ile JANTX2N3999
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 80V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 2V @ 500mA, 5A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-59 |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/374 |
| Güç - Max: | 2W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-210AA, TO-59-4, Stud |
| Diğer isimler: | 1086-20953 1086-20953-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Chassis, Stud Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JANTX2N3999 |
| Frekans - Geçiş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 10A 2W Chassis, Stud Mount TO-59 |
| Açıklama: | TRANS NPN 80V 10A TO59 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 80 @ 1A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 10A |
| Email: | [email protected] |