satın almak BYCHPS ile JANTX2N5237
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 120V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 2.5V @ 1A, 10A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-5 |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/394 |
| Güç - Max: | 1W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Diğer isimler: | 1086-15524-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JANTX2N5237 |
| Frekans - Geçiş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 120V 10A 1W Through Hole TO-5 |
| Açıklama: | TRANS NPN 120V 10A TO-5 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 40 @ 5A, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 10A |