satın almak BYCHPS ile JANTXV1N5620
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.3V @ 3A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 800V |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/427 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 2µs |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | A, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-2832 1086-2832-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 200°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JANTXV1N5620 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 800V 1A Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GENERAL PURPOSE 800V 1A |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 500nA @ 800V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1A |
| Vr, F @ Kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |