satın almak BYCHPS ile JANTXV1N6631
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.6V @ 1.4A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1100V (1.1kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-PAK |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 60ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-19998 1086-19998-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTXV1N6631 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1100V (1.1kV) 1.4A Through Hole E-PAK |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 4µA @ 1100V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 1.4A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 40pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |