satın almak BYCHPS ile JANTXV2N2325
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 2.2V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 150V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 800mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-5 |
| Dizi: | Military, MIL-STD-701 |
| SCR Tipi: | Sensitive Gate |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | JANTXV2N2325 |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5 |
| Açıklama: | SCR 150V TO205AA |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | - |
| Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max): | 1.6A |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 10µA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 15A @ 60Hz |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 2mA |