satın almak BYCHPS ile JCG-5R
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 4800V (4.8kV) |
| Boyut / Boyut: | 3.000" Dia x 15.910" L (76.20mm x 404.10mm) |
| Dizi: | JCG |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JCG-5R |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE NON STD |
| Güncel Beğeni: | 150A |
| Sınıf: | R |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 50kA |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |