satın almak BYCHPS ile JCQ-5E
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 5500V (5.5kV) |
| Boyut / Boyut: | 1.600" Dia x 9.500" L (40.64mm x 241.30mm) |
| Dizi: | JCQ |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JCQ-5E |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE CYLINDRICAL MED VOLT |
| Güncel Beğeni: | 5A |
| Sınıf: | E |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 80kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |