satın almak BYCHPS ile JCW-5E
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 5500V (5.5kV) |
| Boyut / Boyut: | 1.563" Dia x 7.312" L (39.70mm x 185.72mm) |
| Dizi: | JCW |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JCW-5E |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE NON STD |
| Güncel Beğeni: | 5A |
| Sınıf: | E |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 40kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |