satın almak BYCHPS ile JQ1P-5V-F
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 4 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 0.25 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 110VDC - Max |
| Dizi: | JQ |
| Yayın Saati: | 10ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 255-2076 JQ1P5VF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 20ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 27 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JQ1P-5V-F |
| Özellikler: | Insulation - Class E |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 5VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| İletişim Formu: | SPDT (1 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 5VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 62.5 Ohms |
| bobin Gücü: | 400 mW |
| Bobin Mevcut: | 80mA |
| Email: | [email protected] |