satın almak BYCHPS ile JR1AF-TM-DC6V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 4.8 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 0.6 VDC |
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Dizi: | JR |
| Yayın Saati: | 2ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 10ms |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Üretici parti numarası: | JR1AF-TM-DC6V |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 6VDC Coil Chassis Mount |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 16A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy |
| İletişim Formu: | SPST-NO (1 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 6VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 68 Ohms |
| bobin Gücü: | 530 mW |
| Bobin Mevcut: | 88mA |
| Email: | [email protected] |