satın almak BYCHPS ile JV1AS-24V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 1.2 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 125VAC - Max |
| Dizi: | JV |
| Yayın Saati: | 4ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 10ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici parti numarası: | JV1AS-24V |
| Özellikler: | Sealed - Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | Silver Alloy |
| İletişim Formu: | SPST-NO (1 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 24VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 5.76 kOhms |
| bobin Gücü: | 100 mW |
| Bobin Mevcut: | 4.2mA |