satın almak BYCHPS ile JW2ASN-B-DC48V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 4.8 VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Dizi: | JW |
| Yayın Saati: | 5ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Tray |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 26 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JW2ASN-B-DC48V |
| Özellikler: | Insulation - Class B, Sealed - Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 48V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 5A |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi) |
| İletişim Formu: | DPST (2 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 48VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 4.4 kOhms |
| bobin Gücü: | 530 mW |
| Bobin Mevcut: | 11mA |
| Email: | [email protected] |