satın almak BYCHPS ile KAC-400
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 2.000" Dia x 3.000" L (50.80mm x 76.20mm) |
| Dizi: | KAC |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | KAC-400 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CYLINDRICAL |
| Güncel Beğeni: | 400A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |