satın almak BYCHPS ile KBJ408G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tepe Ters (Max): | 800V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1V @ 2A |
| teknoloji: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | KBJ |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-SIP, KBJ |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | KBJ408G |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bridge Rectifier Single Phase 800V 4A Through Hole KBJ |
| diyodu, tip: | Single Phase |
| Açıklama: | RECT BRIDGE GPP 4A 800V KBJ |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 800V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 4A |
| Email: | [email protected] |