satın almak BYCHPS ile KSZ8893MBL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.1 V ~ 3.5 V |
|---|---|
| Standartlar: | 10/100 Base-FX/T/TX |
| Dizi: | - |
| Protokol: | Ethernet |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 100-LFBGA |
| Diğer isimler: | 576-3090 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | KSZ8893MBL |
| arayüzey: | I²C, SPI |
| Görev, işlev: | Switch |
| Genişletilmiş Açıklama: | Ethernet Switch 10/100 Base-FX/T/TX I²C, SPI Interface |
| Açıklama: | IC MANAGED SW 10/100 100-LFBGA |
| Güncel - Tedarik: | 120mA |
| Email: | [email protected] |