satın almak BYCHPS ile L2006V8TP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 200V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.3V |
| triyak Tipi: | Logic - Sensitive Gate |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | L2006V8TP |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Açıklama: | TRIAC SENS GATE 200V 6A TO251 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 6A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 50A, 60A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 20mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 10mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |