satın almak BYCHPS ile L9997ND013TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 7 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 7 V ~ 16.5 V |
| teknoloji: | CMOS, DMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SO |
| Adım Çözünürlük: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (2) |
| Diğer isimler: | 497-3661 497-3661-2 497-3661-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Motor Tipi - Stepper: | - |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushed DC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | L9997ND013TR |
| arayüzey: | Parallel |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Motor Driver CMOS, DMOS Parallel 20-SO |
| Açıklama: | IC MOTOR DRIVER PAR 20-SOIC |
| Akım - Çıkış: | 1.2A |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |