satın almak BYCHPS ile L99MM70XPTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5.5 V ~ 24.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | - |
| teknoloji: | Power MOSFET |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PowerSSO-36 |
| Adım Çözünürlük: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 36-FSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (5) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Motor Tipi - Stepper: | - |
| Motor Tipi - AC, DC: | Brushed DC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | L99MM70XPTR |
| arayüzey: | SPI |
| Görev, işlev: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Motor Driver Power MOSFET SPI PowerSSO-36 |
| Açıklama: | IC PTS SMARTPOWER |
| Akım - Çıkış: | 500mA, 3A |
| Uygulamalar: | LIN Controller |
| Email: | [email protected] |