satın almak BYCHPS ile LA100P2004
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 750V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 1000V (1kV) |
| Boyut / Boyut: | 1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® LA100P |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | LA100P200-4 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LA100P2004 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC |
| Güncel Beğeni: | 200A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100kA |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |