satın almak BYCHPS ile LA15QS451
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 150V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 150V |
| Boyut / Boyut: | 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® LA15QS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | LA15QS45-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LA15QS451 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 45A 150VAC/VDC |
| Güncel Beğeni: | 45A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100kA |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |