satın almak BYCHPS ile LA30QS504
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 300V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 300V |
| Boyut / Boyut: | 0.811" Dia x 1.630" L (20.60mm x 41.40mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® LA30QS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | LA30QS50-4 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LA30QS504 |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 50A 300VAC/VDC |
| Güncel Beğeni: | 50A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | UR |
| Uygulamalar: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |