satın almak BYCHPS ile LAN9514I-JZX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 64-QFN Exposed Pad (9x9) |
| Standartlar: | USB 2.0, 10/100 Base-T/TX PHY |
| Dizi: | - |
| Protokol: | Ethernet |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LAN9514I-JZX |
| arayüzey: | USB |
| Görev, işlev: | Bridge, USB to Ethernet |
| Genişletilmiş Açıklama: | Ethernet Bridge, USB to Ethernet USB 2.0, 10/100 Base-T/TX PHY USB Interface 64-QFN Exposed Pad (9x9) |
| Açıklama: | IC USB 2.0 ETH CTLR IND 64-QFN |
| Güncel - Tedarik: | 288mA |
| Email: | [email protected] |